اختصاصی

۲۴ مرداد ۱۳۹۷

مهمترین ویژگی جوش شیرین پتروطرح پارس زمانی مشاهده شد که در آزمایشات ارزش اسیدزایی شکمبه­ای این جوش شیرین با جیره­های غنی از نشاسته مورد استفاده قرار گرفت

ادامه ...

۳ تیر ۱۳۹۷

شركت پترو طرح پارس ضمن تقدیر و تشکر از شما عزیزان با افتخار اعلام می دارد که این مجموعه پس از حدود 4 سال تحت نظارت بودن سازمان دامپزشکی کشور برای اولین بار در ایران موفق به دریافت پروانه ساخت جوش شیرین از این سازمان گردید.
امید است در سایه حمایت های بی دریغ شما عزیزان شاهد موفقیت های بیشتر در راستای ارائه خدمات بهتر باشیم.

ادامه ...

۲۹ آبان ۱۳۹۶

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز فارس ، باتلاش یک واحد تولیدی در شیراز بی نیازی کشور به تامین جوش شیرین وارداتی محقق شد.
زره ساز مدیر عامل کارخانه تولیدی جوش شیرین در منطقه ویژه اقتصادی شیراز گفت:این واحد توانسته با تولید سالانه ۲۰ هزار تن پودر جوش شیرین بخش عمده‌ای از نیاز داخلی را تامین کند.
پیش از فعالیت این واحد تولیدی کمبود نیاز کشور به این ماده مهم صنایع خوراکی و دارویی از چین و برخی کشورهای اروپایی وارد می شد .
به گفته مدیر عامل این شرکت ، تنها در دو واحد تولید جوش شیرین شیراز و مشهد به عنوان قطب های تولید این ماده ، ۸۰ درصد نیاز کشور به جوش شیرین تامین می‌شود.

ادامه ...

۲۹ مهر ۱۳۹۶

بهره‌برداري از بزرگترین کارخانه تولید جوش شیرین کشور در شیراز
همزمان با ششمين روز از هفته دولت، بهره‌برداري از بزرگترين كارخانه توليد جوش‌شيرين كشور در شهرك صنعتي بزرگ شيراز آغاز شد.
رئيس هيئت مديره شركت جوش شيرين پارس نيز گفت: این واحد صنعتي در 3 درجه خوراکی، دامی و دارویی، اقدام به توليد جوش شيرين مي‌كند.
حميد نجاتي‌منفرد، ظرفيت توليد ساليانه اين واحد توليدي را 33 هزار تن اعلام و با بيان اين‌كه اين كارخانه بزرگترين واحد توليد جوش شيرين كشور است، گفت: در سه ماهه نخست امسال 12 هزار تن، به ارزش حدود 5 میلیون دلار جوش شیرین وارد کشور شده است.
رئيس هيئت مديره كارخانه جوش‌شيرين پارس يادآور شد كه اين محصول در صنايع زيردستي توليد خوراك دام و طيور، صنايع دارويي و خوراكي و ... به‌عنوان يك ماده اوليه مورد استفاده دارد.

ادامه ...
برای دریافت اطلاعات بیشتر از طریق کانال‌های ارتباطی با ما در ارتباط باشید...