صفحه اصلی

آخرین اخبار

latest news

گفتگو با دکتر دانش مسگران در خصوص کیفیت جوش شیرین پارس و مرک آلمان
اخذ پروانه از سازمان دامپزشکی کشور

اخذ پروانه از سازمان دامپزشکی کشور

۳ تیر ۱۳۹۷

شركت پترو طرح پارس ضمن تقدیر و تشکر از شما عزیزان با افتخار اعلام می دارد که این مجموعه پس از حدود 4 سال تحت نظارت بودن سازمان دامپزشکی کشور برای اولین بار در ایران موفق به دریافت پروانه ساخت جوش شیرین از این سازمان گردید.
امید است در سایه حمایت های بی دریغ شما عزیزان شاهد موفقیت های بیشتر در راستای ارائه خدمات بهتر باشیم.

شیرینی کاهش وابستگی با تولید جوش شیرین در شیراز

شیرینی کاهش وابستگی با تولید جوش شیرین در شیراز

۲۹ آبان ۱۳۹۶

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز فارس ، باتلاش یک واحد تولیدی در شیراز بی نیازی کشور به تامین جوش شیرین وارداتی محقق شد.
زره ساز مدیر عامل کارخانه تولیدی جوش شیرین در منطقه ویژه اقتصادی شیراز گفت:این واحد توانسته با تولید سالانه ۲۰ هزار تن پودر جوش شیرین بخش عمده‌ای از نیاز داخلی را تامین کند.
پیش از فعالیت این واحد تولیدی کمبود نیاز کشور به این ماده مهم صنایع خوراکی و دارویی از چین و برخی کشورهای اروپایی وارد می شد .
به گفته مدیر عامل این شرکت ، تنها در دو واحد تولید جوش شیرین شیراز و مشهد به عنوان قطب های تولید این ماده ، ۸۰ درصد نیاز کشور به جوش شیرین تامین می‌شود.

شستن سیب با جوش شیرین بهترین راه سم زدایی

شستن سیب با جوش شیرین بهترین راه سم زدایی

۱۴ آبان ۱۳۹۶

به موجب یک گزارش تازه شستن سیب با آبی که در آن اندکی جوش شیرین ریخته شده باشد، بهترین راه برای زدودن آثار سم های ضد حشره محسوب می شود. این محلول برای پاک کردن مواد شیمیایی بهتر از آب مخلوط با کلورکس عمل می کند. و همچنین بهتر از آب ساده است.

بهره‌برداری از بزرگترین کارخانه تولید جوش شیرین کشور در شیراز

بهره‌برداری از بزرگترین کارخانه تولید جوش شیرین کشور در شیراز

۲۹ مهر ۱۳۹۶

بهره‌برداري از بزرگترین کارخانه تولید جوش شیرین کشور در شیراز
همزمان با ششمين روز از هفته دولت، بهره‌برداري از بزرگترين كارخانه توليد جوش‌شيرين كشور در شهرك صنعتي بزرگ شيراز آغاز شد.
رئيس هيئت مديره شركت جوش شيرين پارس نيز گفت: این واحد صنعتي در 3 درجه خوراکی، دامی و دارویی، اقدام به توليد جوش شيرين مي‌كند.
حميد نجاتي‌منفرد، ظرفيت توليد ساليانه اين واحد توليدي را 33 هزار تن اعلام و با بيان اين‌كه اين كارخانه بزرگترين واحد توليد جوش شيرين كشور است، گفت: در سه ماهه نخست امسال 12 هزار تن، به ارزش حدود 5 میلیون دلار جوش شیرین وارد کشور شده است.
رئيس هيئت مديره كارخانه جوش‌شيرين پارس يادآور شد كه اين محصول در صنايع زيردستي توليد خوراك دام و طيور، صنايع دارويي و خوراكي و ... به‌عنوان يك ماده اوليه مورد استفاده دارد.

همکاران و حامیان

برای دریافت اطلاعات بیشتر از طریق کانال‌های ارتباطی با ما در ارتباط باشید...