حضور در نمایشگاه هانوفر 2022

نمایشگاه یوروتیر آلمان که هر دو سال برگزار میشود یکی از بزرگترین نمایشگاههای صنعت دام و طیور بین المللی است .طبق آمار رسمی شرکت DLG آلمان ، تعداد 106 هزار نفر از 141 کشور دنیا در طی 4 روز از این رویداد نمایشگاهی اخیر بازدید نمودند .
تعداد 1800 غرفه دار هم از 54 کشور میزبان بازدید کنندگان بودند . تعداد 90 نفر نیز از غرفه گروه جوش شیرین پارس بازدید نموده و مذاکرات تجاری با ایشان انجام شده ( مشروح اشخاص در متن گزارش آورده شده است ) و پیگیری امور در دست اقدام میباشد.
بازدید کننده های متخصص ، شامل مدیران شرکتهای بازرگانی فعال در این صنعت و مدیران ارشد و کارشناسان دامپروری ها ) از اروپا ، آسیا ، آفریقا و آمریکا بودند که از این نمایشگاه بازدید نمودند .
شرکتهای غرفه دار، دامنه وسیعی از آخرین تولیدات صنعتی مدرن ، ملزومات مرتبط با دامپروری حرفه ای در بخش های مرتبط با پرورش دام، برنامه های اصلاح نژادی و پرورشی ، ماشین آلات شیردوشی و فرآوری شیر ، تاسیسات دامپروری ، افزودنی های تغذیه دام و طیور و سوختهای زیستی را به نمایش گذاشتند.
شرکت پتروطرح پارس نیز بعنوان نماینده شایسته ایرانی ، جهت ارائه و فروش جوش شیرین در نمایشگاه مذکور به معرفی و ارائه محصول خود به بازدیدکنندگان نمود که با استقبال قابل توجه مراجعین نیز مواجه شد .

برای دریافت اطلاعات بیشتر از طریق کانال‌های ارتباطی با ما در ارتباط باشید...