هلدینگ پارس

 

هلدینگ تحقیقاتی، مهندسی و تولیدی صنایع شیمیایی پارس از سال 1385 به منظور تولیدی کاتالیست ها و سایر محصولات شیمیایی تاسیس گردیده است

این هلدینگ که متشکل از متخصصین و کارآزمودگان رشته های مختلف صنایع می باشد، با در برگیری شرکت پتروطرح پارس و شرکت جوش شیرین پارس در دو نقطه استراتژیک کشور و در راستای خودکفایی ملی و عدم وابستگی، اقدام به تولید جوش شیرین مطابق استانداردهای روز جهان نموده است.

مدیران و کارشناسان این مجموعه تاکنون با تکیه بر روحیه تحول آفرین و با پایش نیازهای کلیدی کشور در جهت رفع دغدغه های مشتریان گرامی خویش، با حساسیت ویژه ای که در مصرف جوش شیرین وجود دارد، گام های ارزنده ای برداشتند و مصمم هستند با اثبات توان خودکفایی حتی در راه اندازی خطوط تولید صد در صد ایرانی اقدامات اثربخشی را به انجام رسانند.

طراحی، ساخت و راه اندازی دو واحد تولیدی سدیم بی کربنات با ظرفیت حداقلی هرکدام روزانه 100 تن  در مشهد و منطقه ویژه اقتصادی شیراز و همچنین خودکفایی در تولید مواد اولیه ضروری این محصول منجمله گاز CO2 دلیل بر این ادعاست.

هلدینگ پارس با اشتغالزایی موثر ومستقیم برای 200 نفر و همچنین بی نیازی کشور در واردات جوش شیرین به ارزش 20 میلیون دلار در هرسال، توانسته است برگ زرینی در کارنامه صنعتی و اقتصادی کشور جمهوری اسلامی ایران ثبت نماید.

هلدینگ تحقیقاتی، مهندسی و تولیدی صنایع شیمیایی پارس با محوریت قرار دادن مشتریان در تلاش است تا محصولات و خدماتی منحصر به فرد و خاص را به بازار هدف خویش ارائه نماید تا به رضایتمندی حداکثری شرکای تجاری خویش (مشتران) دست یابد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از طریق کانال‌های ارتباطی با ما در ارتباط باشید...