جادوی پودر سفید

 

جوش شیرین با دامنه کاربرد بسیار بالا و خواص معجزه آسایش در تمامی حوزه ها، می تواند به عنوان مکملی ویژه استفاده شود. این مقدمه، در ادامه به مختصری در خصوص جوش شیرین نظرتان را جلب می نماییم:

آیا چیزی وجود دارد که جوش شیرین برای آن مفید نباشد!؟ به قفسه های سوپر مارکت نزدیک منزلتان نگاه کنید. با دقت به انواع مختلفی از محصولات بهداشتی که در منزلتان وجود دارد مانند پاک کننده ها و اسپری های خوش بو کننده و حتی محصولات بهداشتی بدن نیز نگاهی دقیق بیاندازید. تقریبا،ً چیزی وجود ندارد که جوش شیرین از پس انجام دادن آن بر نیاید!

شما می توانید از جوش شیرین به عنوان یک عامل تمیزکننده، یک اسپری خوش بو کننده و یا حتی یک محصول مراقبتی پوست بدن استفاده نمایید.همچنین می توانید از جوش شیرین در حیات منزلتان برای گلها و یا حیوانات خانگی خود استفاده نمایید!

ماده ای ۱۰۰ درصد بهداشتی، ایمن و ارزان! به بخش های مختلفی از این کتاب که اشاره به قسمت های مختلف منزلتان دارد نگاهی بیاندازید تا مشکلات مختلفی که برایتان ایجاد می شود را با راه حل هایی که از جوش شیرین بیان می شود حل نمایید و از قدرت استفاده جوش شیرین حیرت زده شوید.

جوش شیرین NaHCO3 است که به اسامی مختلفی بیان می شود: جوش شیرین – بی کربنات سدیم – بی کربنات سودا – بی کربوهیدرات سودا و خاکستر سودا. جوش شیرین ماده ای غیرسمی و خوراکی است، به همین دلیل شما می توانید از این پودر در هرجای منزلتان استفاده و در هرکجا نگهداری نمایید.

نگران دسترسی اطفال به این پودر نباشید، چرا که به دلیل طعم مایل به شوری که دارد به سرعت آن را از دهانش خارج می کنند وکوچکترین صدمه ای به آنها نخواهد خورد. از این پودر می توان در تمیز کردن اطفال و نوزادان و همچنین به عنوان یک ضدعفونی کننده ی آفات و سموم سبزیجات در آشپزخانه استفاده نمود.

جوش شیرین در هر محیطی، دارای کاربردهای فراوانی است، هر مشکلی که در پیرامونتان و یا در محیط زندگیتان وجود دارد، بدون شک با جوش شیرین قابل حل خواهد بود! از آشپزی و خشک شویی گرفته تا جعبه داروها! جوش شیرین یک ماده طبیعی چند کاربردی و ارزان قیمت است، این بدان معناست که شما می توانید طبق دستورالعمل های مختلف از آن استفاده نمایید و یا حتی مقدار آن را کم و زیاد کنید.

در این کتاب صدها استفاده و کاربرد از جوش شیرین بیان شده است…پس بهتر است از سوپر مارکت نزدیک منزلتان یک جعبه جوش شیرین خریداری نمایید و ذره ذره در بخش های مختلف از آن استفاده نمایید.

برای دانلود کتاب روی لینک زیر کلیک کنید

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر از طریق کانال‌های ارتباطی با ما در ارتباط باشید...